Polish Express Lajt Polacy

Praca w dziale Księgowości i Kadr

[Dam pracę] - Administracja i Księgowość

Opublikowano: 02-08-2017, wygaśnie: 01-09-2017

Wyświetleń: 117

Dodał(a): mat_wiat

Telefon07783060039 Emailmartin@proimprove.co.uk

Kraj: Anglia

Hrabstwo/Dysktrykt: South East England

Lokalizacja: 13 Highfield Road, Minster on Sea, Kent, ME12 3BA

Jesteśmy firmą specjalizującą się w zarządzaniu stanem technicznym budynkow użytkowych na terenie Londynu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika do Działu Księgowości i Kadr w siedzibie firmy w Strood, Kent.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych
  • przesyłanie faktur drogą elektroniczną
  • przygotowywanie płatności
  • pomoc przy przygotowywaniu deklaracji podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • prowadzenie rozliczeń kadrowo-płacowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • otwartość na zmiany i szybkie dostosowywanie się do nowych procedur
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

  • 3 mies. okres próbny a następnie umowa o pracę
  • realny wpływ na zmiany w funkcjonowaniu procedur w firmie
  • pełne szkolenie
  • Wynagrodzenie: 8.5 - 9.5 £ na godz.

Kontakt: 07783060039, martin@proimprove.co.uk

Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie