Rejestracja Logowanie

PRACA W EASTBOURNE: Operator produkcji przy regeneracji turbosprężarek

[Dam pracę] - Inżynieryjne i techniczne

Opublikowano: 19-09-2023, wygaśnie: 19-10-2024

Wyświetleń: 2530

Dodał(a): OgloszeniaStrefa

Telephone770 273 7718 Email[email protected]

Lokalizacja: Unit 33-34, Mountney Bridge Business Park, Westham Pevensey, East Sussex, BN24 5NJ

 PRACA W EASTBOURNE
Zatrudnimy pracownika na stanowisko:
Operator produkcji przy regeneracji turbosprężarek

Twoje obowiązki:
Przyjęcie i weryfikacja turbosprężarek.
Demontaż, czyszczenie komponentów.
Weryfikacja stopnia zużycia komponentów.
Składanie turbosprężarek z zachowaniem wymogów jakościowych i ilościowych.
Pakowanie turbosprężarek zgodnie z wymogami klienta.
Obsługa urządzeń wspomagających produkcję.
Samokontrola wykonywanych czynności.
Utrzymywanie miejsca pracy w jak najwyższej czystości i porządku.

Od kandydatów oczekujemy:
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Zdolności manualne.
Umiejętność pracy w zespole.
Wykształcenie zawodowe lub średnie, techniczne będzie dodatkowym atutem.
Umiejętność spawania oraz obsługi tokarki będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
£25k rocznie dla osób bez doświadczenia (okres szkoleniowy). Osoby z doświadczeniem, w pełni wykwalifikowane, stawki do negocjacji + premia efektywnościowa
Dostęp do nowoczesnych technologii
Praca w młodym, dynamicznym zespole
Zapewniamy kompleksowe szkolenie

ZAPEWNIAMY PRZYUCZENIE DO ZAWODU ORAZ POMOC W ZAKWATEROWANIU
Więcej szczegółów pod numerem
07702 737 718
www.turboworks.co.uk