Rejestracja Logowanie

Szukamy osób do pracy w hotelu - kelner/kelnerka, bar staff

[Dam pracę] - Praca

Opublikowano: 15-05-2019, wygaśnie: 26-11-2019

Wyświetleń: 24

Dodał(a): Izabela_W

Telephone0208 522 5909 Email[email protected]

Kraj: Anglia

Lokalizacja: The Kilns Hotel, Warley St, Great Warley, Brentwood CM13 3LB

Jesteśmy małym hotelem butikowym, który mieści się w Brentwood. Szukamy osób na stanowisko kelnera/kelnerki, która by dołączyła do naszego zespołu. Oferujemy, przyjazną, wręcz rodzinna atmosferę w dogodnych godzinach

Stanowisko -

Kelner/Kelnerka/Bar Staff

Obowiązki -

Witanie klientów, gdy przyjeżdżają i zaprowadzać do stolika.

Rozdawanie menu i przyjmowanie zamówienia na napoje i posiłki

Serwowanie napojów i posiłków gościom hotelowym i restauracyjnym

Obsługiwanie rachunków i płatności

Upewnianie się, że stoły są czyste i uporządkowane

Przygotowywanie napojów alkoholowych lub bezalkoholowych

Interakcja z klientami, przyjmowanie zamówień i serwowanie przekąsek i napojów

Ocena potrzeb i preferencji klientów oraz formułowanie zaleceń

Wymaganie -

Otwarta osobowość

Łatwość komunikacji w klientami

Umiejętność dobrej pracy w zespole

Umiejętności liczenia

Dobra pamięć

Niezawodność

Doświadczenie -

Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy od 8,00 GBP do 9,00 GBP za godzinę w zależności od doświadczenia.

Dostępne pozycje: pełny etat oraz niepełny etat.

Musi mieć własny samochód ze względu na lokalizację, jednak nie będzie wymagany do tej roli.

Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie