Rejestracja Logowanie

Praca dla studentów - Niemcy

[Dam pracę] - Inne

No photo

Opublikowano: 30-11-2019, wygaśnie: 21-01-2021

Wyświetleń: 24

Dodał(a): CPbia

Telephone48856759688 Email[email protected]

Kraj: Anglia

Hrabstwo/Dystrykt: North East England

Lokalizacja: Białystok

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:

• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

• Kontrola jakości

• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach

   produkcyjnych

Oferujemy:

• Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli

   przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco

   ponad 1200 € netto już po opłaceniu zakwaterowania!

• Umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego

• Komfortowe warunki mieszkaniowe

• Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

• Wytrzymałości fizycznej

• Umiejętności pracy w zespole

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana,

   ale niewymagana

• Mile widziany własny samochód