Rejestracja Logowanie

Instalator urządzeń dźwigowych - praca w Szwecji

[Dam pracę] - Budownictwo i Remonty

No photo

Opublikowano: 08-11-2018, wygaśnie: 17-02-2019

Wyświetleń: 287

Dodał(a): opteam

Telephone+48698334737 Email[email protected]

Lokalizacja: 40-004 Katowice, A. Korfantego 2/934

Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez sieć 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki.

Obecnie dla jednego z naszych fińskich Klientów – lidera w branży wind i schodów ruchomych poszukujemy osób na stanowisko:

Instalator urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy: Szwecja

OPIS STANOWISKA:

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należą prace remontowe,  konserwacyjne  lub instalacyjne wind oraz urządzeń dźwigowych.

Praca odbywa się w 2 osobowych parach roboczych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku przy montażu/remontach urządzeń dźwigowych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na okres minimum 6 miesięcy na podstawie szwedzkiej umowy o pracę
  • Zarobki miesięczne 30 000 SEK brutto
  • Dopłaty do zakwaterowania
  • Bezpłatne przelot (pierwszy oraz ostatni lot)
  • Zatrudnienie od zaraz

REKRUTACJA:
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie:  CV ze zdjęciem na adres: [email protected] z dopiskiem w temacie: MUDZ/se/2017

KONTAKT:

Tel., 48 698 334 737 lub 48 698 334 141
Opteam Poland Sp.  z o.o., 40-004 Katowice, Al. Korfantego 2/934

Opteam Poland Sp.z o.o. jest agencją zatrudnienia działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia  o numerze certyfikatu  4458.